Sousedé
(1/20)
1 595 000 Kč
ID nemovitosti:986
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Družstevní
Užitná plocha:66 m2
Podlahová plocha:66 m2
Datum aktualizace:6. února 2023

Popis nemovitosti

Uvažujete o koupi bytu, pro svoji rodinu, který by jste si mohli zrekonstruovat dle svých přání, nebo jen na investici k okamžitému pronájmu? Byt se skvělou dostupností, ve kterém se díky dostatečnému prostoru nebude cítit stísněně? Za mne tento byt splňuje všechny tyto kritéria.

- dostatek parkovacího místa
- základní a mateřská škola doslova přes cestu
- sportovní vyžití a příroda kousek od domu

Byt se nachází na ulici Mánesova v Havířově Městě, ve 4 podlaží 16-ti podlažního plně revitalizovaného panelového domu se dvěma výtahy. Je v družstevním vlastnictví o dispozici 3+1, s celkovou výměrou 65 m2, kdy jeho součástí je zděná uzamykatelná komora na podlaží u bytu, dále lodžie, sklepní kóje a uzamykatelná chodba náležející pouze dvěma bytovým jednotkám na podlaží, což přispívá k naprostému soukromí a bezpečí.

Byt je orientován na jižní a západní stranu, je v původním stavu, ovšem ve velmi zachovalém, takže pokud se nebudete chtít pouštět hned do rekonstrukce, je připraven k okamžitému nastěhování nebo k pronájmu. Jeden z pokojů je spojen s obývacím pokojem, zbývající pokoje jsou neprůchozí a poskytují dostatek prostoru. Kuchyně je výjimečně prostorná, vybavena zánovní kuchyňskou linkou s kombinovaným plynovým sporákem s elektrickou troubou. Velká čtvercová chodba působí velmi vzdušně a skýtá mnoho možností, jak tento prostor využít. Koupelna a toaleta jsou samostatné, jádro je původní, umakartové. Topení a ohřev vody jsou dálkové.

A občanská vybavenost? Obchod s potravinami v protějším panelovém domě, škola, školka, sportovní hala Žákovská a mnoho dalšího v těsné blízkosti.
Velice příjemné bydlení.

Pro více informací nebo domluvení termínu prohlídky, mě neváhejte kontaktovat

Základní údaje

ID nemovitosti
986
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
66m2
Užitná plocha
66m2
Patro
3
Energetická náročnost
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Václav Kočvara DiS.
Václav Kočvara DiS.
Zobrazit
kontakt
REGIO Reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé