Sousedé
(1/12)
9 850 000 Kč
ID nemovitosti:8330149
Stav bytu:K rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:81 m2
Datum aktualizace:24. dubna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte- li bydlení s možností zajímavých architektonických řešení, v atraktivní lokalitě Prahy a skvělou dopravní dostupností, pak bytová jednotka situovaná ve zvýšeném přízemí (úroveň prvního patra) klasického činžovního domu z let 1926 o dispozici 3+1 , je tou správnou volbou. Kvalitně řešená dispozice bytu člení prostor do několika zón tvořících funkční celek splňující nároky (po rekonstrukci) na příjemný komfort bydlení.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHD
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Zděná
WC
Splachovací
Druh bytu
Klasický
ID nemovitosti
8330149
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
81m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - MgA. Jiří Příhoda
MgA. Jiří Příhoda
Zobrazit
kontakt
RELITAS - realitní asociace s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé