Sousedé
(1/8)
2 790 000 Kč
ID nemovitosti:738
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:114 m2
Plocha pozemku:79 m2
Datum aktualizace:5. listopadu 2021
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej bytu 3+1 s garáží, ve starším zděném domě v centru Polné. Celková plocha 114 m2. Byt je v původním stavu. V 1.NP je kuchyně, 2 pokoje, koupelna s WC. Ve 2.NP je pokoj s balkonem a vchod na půdu. K bytu náleží prostorný sklep, 35 m2, se samostatným vchodem. Parkování před domem nebo v garáži. V blízkosti MŠ, ZŠ, obchody a veškerá občanská vybavenost. Více informací v RK.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
Typ konstrukce
Jiná
Druh bytu
Mezonet
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
738
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
79m2
Užitná plocha
114m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Klára Vošvrdová
Klára Vošvrdová
Zobrazit
kontakt
Reality Jebavá s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2021 Sousedé