Sousedé
(1/19)
6 600 000 Kč
ID nemovitosti:237
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:75 m2
Plocha pozemku:75 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:2. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Bytová jednotka o dispozici 3+1 a velikosti 75 m2 je v osobním vlastnictví. Jako k jediné z pěti bytů patří garáž. Všechny pokoje mají samostatný vchod z prostorné chodby. Vestavěné skříně slouží dekorativně, samozřejmě lze ponechat. V bytě neproběhla žádná zásadní rekonstrukce, vyjma koupelnového jádra. Byt je ihned k nastěhování, rekonstrukce není nutná, pakliže není vyžadován moderní design. Byt je velmi světlý a v letním období krásně prosluněný. Z obou stran výhled do zeleně. Vytápění, vaření i ohřev vody je zajištěno samostatným plynovým kotlem pro celý bytový dům. V domě jsou dvě velké prostorné místnosti vedené jako prádelna, sušárna a menší uzamykatelná místnost jako kolárna. Celý dům je střežen kamerovým systémem. Celkem je v domě 5 bytových jednotek. Bytová jednotka není zatížena žádným úvěrem. Majitelé bytů mají možnost průchodu skrze věcné břemeno až k brance u řeky Svratky, od které mají klíče.
V okolí bytového domu je velká míra zeleně. Tato lokalita má velkou občanskou vybavenost a je vhodná pro rodinu s dětmi a milovníky přírody. V blízkosti bytového domu je možnost využít houpačky a děti mohou v docházkové vzdálenosti najít vyžití v moderně sportovním areálu Hroch. Nedalekou restauraci Na Piavě lze navštěvovat pro vyhlášená meníčka či nedělní obědy. K volnočasovým aktivitám vybízí procházka po břehu Svratky. Svůj prostor tady má také cykloturistika a jízda na kolečkových in – line bruslích.
Hledáte bydlení v této lokalitě, pak se na Vás těším. Hypoteční úvěr Vám pomůže kolega bankéř zajistit.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilnice
Parkování
Garáž
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Jiná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
237
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Plocha sklepa
4m2
Obytná plocha
75m2
Užitná plocha
75m2
Plocha balkonu
4m2
Patro
1
Počet sklepů
1
Počet garáží
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Markéta Voráčková
Markéta Voráčková
Zobrazit
kontakt
RIVA REALITY s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé