Sousedé
(1/19)
7 499 000 Kč
Poznámka k ceně: + při rychlém jednání sleva
ID nemovitosti:237
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:75 m2
Plocha pozemku:75 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:16. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Bytová jednotka s garáží o dispozici 3+1 s balkónem o celkové ploše 75 m2. Byt se nachází ve 2.NP v lukrativní lokalitě Brno – Jundrov. Výměru bytu naleznete u půdorysu, který je součástí fotodokumentace. Byt je velmi dobře situován, veškeré pokoje mají samostatný vstup a středová chodba je velice prostorná s vestavěnými skříněmi. Současné vybavení je možné dle domluvy ponechat. V pokojích je na podlahách vinyl, lino je položeno na chodbě a kuchyni v koupelně keramická dlažba. Výmalba celého bytu byla provedena před samotným prodejem nemovitosti. Byt je velmi světlý a v letním období krásně prosluněný. Z obou stran výhled do zeleně. Vytápění, vaření i ohřev vody je zajištěno samostatným plynovým kotlem pro celý bytový dům. V domě jsou dvě velké prostorné místnosti vedené jako prádelna, sušárna a menší uzamykatelná místnost jako kolárna. Bytový dům má celkem 5 bytových jednotek a je střežen kamerovým systémem. Největší výhodou tohoto bytu je garáž, naskýtají se tedy hned tři parkovací místa. Bytová jednotka není zatížena žádným úvěrem. Majitelé bytů mají možnost průchodu skrze věcné břemeno až na zadní pozemky k nedaleké řece.
Okolí bytového domu je s velkou mírou zeleně. Tato lokalita má velkou občanskou vybavenost a je vhodná pro rodinu s dětmi a milovníky přírody. V blízkosti bytového domu je možnost využít houpačky a děti mohou v docházkové vzdálenosti najít vyžití v moderně sportovním areálu Hroch. Nedalekou restauraci Na Piavě navštěvovat pro vyhlášená meníčka či nedělní obědy. K volnočasovým aktivitám vybízí procházka po břehu Svratky. Svůj prostor tady má také cykloturistika a jízda na kolečkových in – line bruslích.
Hledáte bydlení v této lokalitě, pak se na Vás těším. Nemáte vlastní prostředky? Nevadí, i s tím si umíme poradit. Kolega bankéř se Vám bude od první chvíle dostatečně věnovat.
Byt je k nastěhování ihned po zápisu vlastnického práva. Nábytek je možné po dohodě vystěhovat.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilnice
Parkování
Garáž
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Jiná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
237
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Plocha sklepa
4m2
Obytná plocha
75m2
Užitná plocha
75m2
Plocha balkonu
4m2
Patro
1
Počet sklepů
1
Počet garáží
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Markéta Voráčková
Markéta Voráčková
Zobrazit
kontakt
RIVA REALITY s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé