Sousedé
(1/25)
4 000 000 Kč
ID nemovitosti:218324
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:74 m2
Datum aktualizace:18. prosince 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme za 4.000.0000,- Kč slunný byt 3+1 (74 m2) v 3. nadzemním podlaží kompletně revitalizovaného panelového domu v žádané lokalitě nábřeží Závodu míru v centru krajského města Pardubic a k tomu za 600.000,- Kč zděnou garáž na vlastním pozemku ve vzdálenosti 500 m od domu (lokalita U Pivovaru).

Byt je v původním stavu (bytové jádro) a je kompletně vyklizený a je orientován na jih a jihovýchod. Celá jižní strana bytu je chráněna před sluncem skupinou čtyř vzrostlých stromů.
Společné části domu prošly v nedávné době celkovou revitalizací. V parteru domu se nachází dva nebytové prostory. Součástí prodeje bytu je i prodej spol. podílu na obou nebytových prostorech, který generuje pravidelný roční příjem. Před domem se nachází z jedné strany parkoviště pro rezidenty (nutno zakoupit parkovací kartu rezidenta 1.200,- Kč) a z druhé oplocené dětské hřiště. K severní straně domu přiléhá přírodní koridor nábřeží řeky Labe po kterém se vine jednak asfaltová, tak i přírodní stezka, které umožňují klidné procházky pod korunami vzrostlých starých dubů. V docházkové vzdálenosti se nachází veškerá občanská infrastruktura včetně 200 m vzdálené Základní školy s rozšířenou výukou jazyků a Mateřské školy. Obě tato školská zařízení jsou v majetku města.

Základní údaje

Typ konstrukce
Panelová
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
218324
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
74m2
Patro
3
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ondřej Perný
Ondřej Perný
Zobrazit
kontakt
BIDLI reality, a.s.

© 2024 Sousedé