Sousedé
(1/24)
1 990 000 Kč
ID nemovitosti:213989
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:57 m2
Datum aktualizace:9. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pozor, nabídka platná jen do 6.6.2023! Hledáte bydlení pro rodinu a chcete si ho sami zvelebit k obrazu svému? Pracujete v Německu a chcete být v práci rychle a bez auta? Nebo jste spíše investor, a chcete získat zajímavou investici s možností zisku? V obou případech je tato nabídka přímo pro vás.

Nabízíme ke koupi byt 2+1 s komorou, která je ale plnohodnotnou místností s okny. Skutečné užití je tedy spíše 3+1, ale je dobré vše vidět při prohlídce. Byt je určen k rekonstrukci, kuchyňská linka již byla kvůli stavu odvezena. Je tudíž na vás, jakou si vyberete. Byt je ale čistý a není nutné cokoliv vyvážet. V domě je přiveden plyn, v bytě momentálně gamaty a bojler, nicméně místo na kombinovaný plynový kotel se jistě najde. Byt je také po vyřízení veškeré nutné administrativy možné rozdělit na dvě jednotky 1+1. Všechna okna v bytě jsou plastová, bytový dům prošel rekonstrukcí včetně generální opravy střechy v roce 2020. Ve fotogalerii můžete též vidět vizualizaci bytové jednotky a jejich jednotlivých místností.

Objekt má výhodné umístění s ohledem na občanskou vybavenost i dostupnost přírodě, cca 10 minut chůze je v dosahu náměstí, opačným směrem v podobné docházkové vzdálenosti lesy Andělské Hory. Veškerá vybavenost vč. školy, školky, pošty, rychlého spojení do Liberce je v blízkém okolí domu. Především blízkost vlakového nádraží je velkou devizou - vlakem do Liberce 10 minut, do Žitavy 20 minut. Chrastava je město, které dříve nemělo dobrou pověst. Nicméně to už díky zrušení neslavné ubytovny dávno neplatí, je zde veškeré občanské vybavení včetně koupaliště a je to příjemné místo pro život s pěknou okolní přírodou.

S financováním Vám rádi pomůžeme. Můžete například využít naši dotovanou hypotéku, jejíž splátka je výrazně nižší než u běžného úvěru. Bližší informace Vám poskytne náš úvěrový specialista.

Bidli nabízí tuto nemovitost s Dotovanou hypotékou. S vlastními zdroji 452 000 Kč budete mít měsíční splátku pouze 5 895 Kč

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilniceDálnice
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
213989
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
57m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Ondřej Dušánek
Ondřej Dušánek
Zobrazit
kontakt
BIDLI reality, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé