Sousedé
(1/25)
3 340 000 Kč
ID nemovitosti:212818
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:81 m2
Datum aktualizace:3. ledna 2023
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

*** CENA K JEDNÁNÍ *** Město Tovačov se stejnojmenným zámkem leží při středním toku řeky Moravy v nadmořské výšce 200 m, v samém srdci rovinaté úrodné Hané. Je středem pomyslného čtverce, jehož vrcholy tvoří na severu krajské město Olomouc, na východě město Přerov, na jihu město Kroměříž a na západě pak město Prostějov. Dominantou města je 84,5 m vysoká tzv. Spanilá věž zdejšího zámku. A právě v tomto městě si Vám dovoluji nabídnout prostorný byt 3+1 o výměře 81 m2. Byt je v původním, avšak udržovaném stavu. Nachází se ve 3. NP. V bytě je kuchyň, obývací pokoj, ložnice, dětský pokojíček, samostatná koupelna a WC. Ale při případné rekonstrukci se fantazii meze nekladou. Měsíční náklady cca 4000,- + elektřina. V okolí domu veškerá občanská vybavenost. Vše ostatní Vám rád sdělím na osobní prohlídce. TĚŠÍM SE NA VÁS!!

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilniceDálnice
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Panelová
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
212818
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
81m2
Patro
3
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Michal Bartoň
Michal Bartoň
Zobrazit
kontakt
BIDLI reality, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé