Sousedé
(1/21)
2 450 000 Kč
ID nemovitosti:212481
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:64 m2
Datum aktualizace:6. března 2023
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Upozornění: Tato nabídka je rezervována konkrétním zájemcem a v rezervační lhůtě není k dispozici! V exkluzivním zastoupení si Vám dovolujeme nabídnout, krásný byt o dispozici 3+1 a užitné ploše 64m2 s lodžií a vlastní garáží, která je součástí bytového domu. Byt se nachází v obci Chodová Planá mezi městy Planá a Mariánské Lázně.

Byt je vyklizený, připravený přivítat nového majitele. V bytě je zaveden plyn, topení je ústřední stejně tak i ohřev teplé vody, je pouze potřeba vymalovat, poté Vám byt poskytne krásné bydlení v klidné lokalitě nedaleko hranic s Německem vzdálené cca 10km. Byt je tak vhodný jako bydlení pro mladou rodinu s možností dojíždění za prací do Německa. Nebo jako skvělá investice, jelikož díky neuspokojené poptávce po nájmech, nebude problém byt velmi rychle pronajmout se zajímavým ročním výnosem.

V Chodové plané najdete veškerou občanskou vybavenost a to: obchod s potravinami, lékařský dům s lékařem a lékárnou, dětská hřiště, fotbalové hřiště školu a mateřskou školu a mnoho dalšího.

Zavolejte si a rezervujte si termín prohlídky. Těším se na Vás!

Bidli nabízí tuto nemovitost s Dotovanou hypotékou. S vlastními zdroji 570 000 Kč budete mít měsíční splátku pouze 8 122 Kč

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
Garáž
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Panelová
Balkony, lodžie, terasy
Lodžie
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
212481
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Plocha sklepa
2m2
Užitná plocha
64m2
Plocha lodžie
3m2
Patro
3
Energetická náročnost
D (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Stanislav Kotva
Stanislav Kotva
Zobrazit
kontakt
BIDLI reality, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé