Sousedé
(1/19)
2 290 000 Kč
ID nemovitosti:210624
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:69 m2
Datum aktualizace:4. října 2022
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

V zastoupení klienta si vám dovolujeme nabídnout ke koupi útulný byt o dispozici 3+1 a velikosti 69m2 ve druhém patře bytového domu na samém okraji obce Klášterec nad Ohří. Byt je v původním udržovaném stavu bez nutnosti zásadních investic. Obměnou prošla pouze okna, která jsou nyní plastová a dále se v bytě nachází nová plovoucí podlaha.
O vytápění se stará plynový kotel a dům je napojen na veřejnou kanalizaci a vodovod. V jednom z pokojů je umístěn malý balkon a dále k bytu náleží dva sklepy v přízemí.
Dle evidenčního listu jsou hrazeny velmi nízké provozní náklady.

Ihned za domem se nachází krásný lázeňský park s cyklostezkou, restaurací, tenisové kurty a plavecký bazén v lázeňském domě. Dále je kolem domu několik dětských hřišť a další park, tentokrát zámecký.

V obci se nachází veškerá občanská vybavenost.
Více informací na vyžádání u RK.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
210624
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
69m2
Patro
3
Energetická náročnost
D (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Petr Kvis
Petr Kvis
Zobrazit
kontakt
BIDLI reality, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé