Sousedé
(1/19)
IMG_20220310_144141
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: cena k jednání, včetně garáže, včetně právního servisu
ID nemovitosti:00073
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:80 m2
Datum aktualizace:3. května 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji nově zděný byt 3+1 nedaleko centra města Třebíče na ulici Dr. Antonína Hozby. Bytová jednotka se nachází ve druhém patře modernizované třípatrové secesní vile architekta Josefa Herzána. V jednotlivých patrech je samostatná bytová jednotka s vlastním plynovým kotlem. V bytě o celkové výměře 80 m2 se nachází koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, kuchyň 12 m2 s vybavenou kuchyňskou linkou, jeden menší pokoj 12 m2 a dva větší pokoje 21 m2 a 20 m2. V celém bytě je bezprahová podlaha s linem, nová plastová okna, vyšší stropy. Ulice Dr. Antonína Hobzy se nachází na rozhraní Boroviny a Domků v blízkosti Libušinova údolí, kterým protéká Stařečský potok, kolem kterého se táhne cyklistická stezka.Centrum města se nachází 5 minut pěšky. K bytu náleží nedaleká garáž.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
00073
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
80m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Viktor Jeřábek
Viktor Jeřábek
Zobrazit
kontakt
Myjsmereality.cz

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé