Sousedé
(1/15)
Tel.:604 799 700 Slezský dům
1 400 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně právního servisu a služeb RK, včetně DPH, včetně provize
ID nemovitosti:12330
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Družstevní
Užitná plocha:64 m2
Datum aktualizace:24. dubna 2023
Energetická náročnostC ( )
Roční spotřeba energie1 kWh/m2

Popis nemovitosti

Hledáte byt v klidném a příjemném prostředí s veškerou občanskou dostupností, kde máte vše přímo na dlani? Jeden pro vás mám ...Rekonstruovaná je koupelna a wc, dále stačí byt modernizovat novou podlahovou krytinou a případně novou kuchyňskou linkou dle Vašich vlastních představ.Byt se nachází v Orlové na Masarykově třídě a jeho celková výměra je 64,90 m2. Samotná bytová jednotka se nachází v osmém nadpodlaží panelového domu, který je v družstevním vlastnictví a je dispozičně řešen jako 3+1 s dlouhou lodžií přes 3 pokoje.Slunná kuchyně umožňuje budoucím majitelům úpravu dle svých náročných požadavků. Obývací pokoj je velmi prostorný a světlý, další dva pokoje jsou samostatné. Hledáte-li byt na klidném místě, kde si můžete udělat vše podle sebe, neváhejte a kontaktujte mě. Moc ráda Vás tímto bytem provedu.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Panelová
Balkony, lodžie, terasy
Lodžie
ID nemovitosti
12330
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
64m2
Patro
6
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - linka zákaznická
linka zákaznická
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář SLEZSKÝ DŮM s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé