Sousedé
(1/18)
2 990 000 Kč
Poznámka k ceně: Cena včetně provize a právního servisu.
ID nemovitosti:350705
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:70 m2
Plocha pozemku:70 m2
Datum aktualizace:21. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout na prodej byt 3+1 o výměře 70 m2 včetně dvou sklepů ve městě Sázavě na Sídlišti 9. května. Byt se nachází ve 3. NP cihlového domu bez výtahu. Byt neprošel žádnou rekonstrukcí a kromě plynového kotle UT a el. boileru na ohřev TUV, která proběhla před cca 2 lety, byla na domě provedena nová střecha. Dům není zateplen. Součástí bytu je kuchyňská linka a dva sklepní prostory (dohromady cca 12 m2) v 1. PP. Měsíční náklady na chod domácnosti jsou cca 1 500 Kč (fond oprav, pojištění nemovitosti, společné osvětlení, správa nemovitost atd.) bez elektřiny a plynu. V případě zájmu o prohlídku nebo více informací mě neváhejte kontaktovat, nemovitostí Vás rád provedu. Pokud projeví o nemovitost více zájemců, tak se bude nemovitost prodávat formou aukce.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
350705
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
70m2
Užitná plocha
70m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Lubomír Fleisig
Lubomír Fleisig
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality Kolín

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé