Sousedé
(1/25)
4 496 000 Kč
Poznámka k ceně: při rychlém jednání snížení ceny
ID nemovitosti:416-RZ-19
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:79 m2
Plocha pozemku:684 m2
Datum aktualizace:27. září 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji zrekonstruovaný, prostorný slunný byt o velikosti 79 m2 s možností využívat zahradu o celkové výměře 546 m2, na které má majitel bytu třetinový podíl. Pozemek je oplocený a díky dětskému domečku a houpačkám, vhodný pro hry dětí, kdy rodič z okna snadno dohlédne jsou-li děti v pořádku. Pokud nemusíte kontrolovat děti, pak se můžete kochat pohledy do krajiny, což vám byt na sídlišti neumožní.
Další nepopiratelnou devizou je vytápění infrapanely. Vyzařování infračerveného záření (stejně jako naše Slunce) maximalizuje účinnost přenosu tepla a výrazně snižuje tepelné ztráty. Kromě toho si díky nim užijete rovnoměrné prohřátí místnosti – rozdíl teplot mezi podlahou a stropem je minimální. Vhodné pro alergiky = minimální prašnost. Náklady na provozování infrapanelů se obvykle pohybují mezi topením na tuhá paliva a topením plynem.
A protože se dům nachází v posledním 3. NP je možná i realizace FVE a spotřebu el. energie tak naprosto minimalizovat. V domě jsou tři byty a jeden z majitelů již tento typ obnovitelného zdroje na střeše má a využívá.
I když se nemovitost nachází na samém kraji města Jihlavy, v lokalitě Pančava, a tedy v poklidu přírody, jeho dostupnost ke kulturnímu či nákupnímu vyžití je: autem několik minut, MHD cca 10 min (zastávka je hned před domem) a do supermarketu TESCO 10 min. pěší chůze.
Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás oslovit a vše další se dozvíte na místě. Domluvme se na prohlídce.
Stejně tak vám dokážeme pomoci s financováním. V případě prodeje tohoto bytu je dána možnost postupného odkupu formou nájemného do doby, kdy bude úroková sazba HÚ přijatelnější. Zajištění Hypotečního úvěru je součástí našeho full servisu. Vzhledem k tomu, že i v tomto oboru má náš tým bohaté zkušenosti, můžeme vám být velmi užiteční. Není nic jednoduššího, než si domluvit schůzku.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - elektrické
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
416-RZ-19
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Plocha sklepa
8m2
Užitná plocha
79m2
Patro
3
Počet míst na parkovišti
2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Pavel Vaňásek
Pavel Vaňásek
Zobrazit
kontakt
Finpos realitní kancelář

© 2023 Sousedé