Sousedé
(1/22)
3 990 000 Kč
ID nemovitosti:N1458
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:92 m2
Datum aktualizace:1. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Byt v blízkostí centra lázeňského města Teplice, v osobním vlastnictví v cihlovém domě. Dva balkony, byt je prostorný, prosvětlený, tichý a je vytápěný vlastním plynovým kotlem. Velký sklep vhodný též jako dílna o dvou místnostech (celkem cca 35 m2), popř. studie, pracovna, prádelna či letní kuchyně s přímým vstupem že zahrady. Navíc je na nádvoří zamykatelný přístřešek sloužící jako garáž 19 m2. Zahrádka o výměře 90 m2. Vše v osobním vlastnictví, ne podíl. V případě zájmu zajistíme i optimální variantu financování. Výjimečná lokalita, klidné prostředí.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Parkování
Parkování na uliciVlastní parkovací stání
Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
TelefonKabelová TVPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
BalkónLodžieTerasa
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
N1458
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
92m2
Užitná plocha
92m2
Místností
3+1
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Freedům reality
Freedům reality
Zobrazit
kontakt
Freedům reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé