Sousedé
(1/17)
2 650 000 Kč
Poznámka k ceně: + provize RK
ID nemovitosti:257
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:70 m2
Podlahová plocha:70 m2
Datum vložení:23. září 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Vážení zájemci,

přijměte pozvání na prohlídku naší skvostné nemovitosti, kterou právě nabízíme k prodeji. Jedná se o byt o dispozici 3+1 s lodžií, který se může stát vaším novým domovem nebo investiční příležitostí.

Tato nemovitost pokrývá užitnou plochu, která představuje velkorysý prostor pro život jednotlivce, páru, nebo rodiny hledající komfort a prostor. Dispozice 3+1 s lodžií je ergonomicky řešena tak, aby poskytovala dostatek prostoru pro všechny obyvatelé.

Byt se nachází v atraktivní lokalitě, kde je dokonalá kombinace klidu pro rodinný život a výborné dostupnosti do centra města. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost - školy, školky, obchody, restaurace a parky pro volnočasové aktivity.

Cena bytu je nastavena tak, aby odpovídala jeho hodnotě a zároveň byla finančně přijatelná pro širokou škálu potenciálních zájemců. My věříme, že toto je investice, která se vám vrátí nejen ve formě kvalitního bydlení, ale také jako dlouhodobý finanční zisk.

Byt je v osobním vlastnictví, což je zárukou jasného právního stavu a bezproblémového převodu vlastnictví na nového majitele.

Stav bytu je takový, že se do něj můžete okamžitě nastěhovat. Všechny instalace, podlahy, omítky a ostatní prvky jsou v dobrém technickém stavu. Byt je po rekonstrukci, která proběhla před několika lety.

Pokud jste rozhodnuti pro koupi bytu, neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na setkání s vámi a věříme, že se vám naše nemovitost bude líbit stejně jako nám.

Na závěr bychom vám rádi sdělili, že jsme otevřeni jakýmkoliv dalším dotazům a rádi vám poskytneme veškeré potřebné informace.

Těšíme se na vaši odpověď.
Děkujeme za váš zájem.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonInternet
ID nemovitosti
257
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Obytná plocha
70m2
Užitná plocha
70m2
Plocha lodžie
3m2
Místností
4
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Sídliště

Poloha na mapě

Foto - Jakub Rychtařík
Jakub Rychtařík
Zobrazit
kontakt
RR Nebe s.r.o.

© 2023 Sousedé