Sousedé
(1/12)
2 440 000 Kč
Poznámka k ceně: bez provize
ID nemovitosti:5785
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:78 m2
Plocha pozemku:68 m2
Datum aktualizace:22. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Kompletně rekonstruovaný byt v Horní Cerekvi, ul. Sportovní. Dispozice 3+1 o celkové výměře 68 m2, k dispozici 2x sklep a balkón. Ohřev teplé vody el. bojler, vytápění aktuálně řešeno krbem, možnost připojit elektrický kotel. Parkování před domem, dům po kompletní rekonstrukci (zateplen, střecha, nová plastová okna, kompletní výměna stoupaček a vnitřních sítí). Možnost převodu do osobního vlastnictví.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
5785
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Obytná plocha
68m2
Užitná plocha
78m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Marek Lipka
Marek Lipka
Zobrazit
kontakt
ORCA ESTATE a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé