Sousedé
(1/12)
2 440 000 Kč
Poznámka k ceně: bez provize
ID nemovitosti:5785
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Družstevní
Užitná plocha:78 m2
Plocha pozemku:68 m2
Datum aktualizace:22. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Kompletně rekonstruovaný byt v Horní Cerekvi, ul. Sportovní. Dispozice 3+1 o celkové výměře 68 m2, k dispozici 2x sklep a balkón. Ohřev teplé vody el. bojler, vytápění aktuálně řešeno krbem, možnost připojit elektrický kotel. Parkování před domem, dům po kompletní rekonstrukci (zateplen, střecha, nová plastová okna, kompletní výměna stoupaček a vnitřních sítí). Možnost převodu do osobního vlastnictví.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
5785
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
Po rekonstrukci
Obytná plocha
68m2
Užitná plocha
78m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Marek Lipka
Marek Lipka
Zobrazit
kontakt
ORCA ESTATE a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé