Sousedé
(1/13)
4 200 000 Kč
ID nemovitosti:N03943
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:60 m2
Datum aktualizace:5. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji kompletně vybavený apartmánový byt v samotném centru města Harrachov o výměře 60 m2 s možností parkování na pozemku a se sklepem. Předmětem prodeje je soubor nemovitých věcí včetně součástí a příslušenství zapsaný na LV č. 1116, k.ú. Harrachov.

Apartmán je dispozičně řešen jako 3+1 a je rozdělen na kuchyni, obývací pokoj, ložnici, pokoj pro hosty a předsíň. Apartmán je umístěný v 3.NP a nabízí krásný výhled do okolní přírody. Vytápění apartmánu je zajištěno radiátorovými tělesy pomocí elektrokotle, v obývacím pokoji se také nachází plně funkční krbová vložka s výměníkem. Apartmán je součástí bytového domu č.p. 82, který je rozdělen pouze na devět bytových jednotek, což zaručuje potřebný klid a soukromí.

Apartmán je ideálním startovacím bodem pro turistické výlety na nejznámější místa v Krkonoších. Nemovitost nabízí možnost pravidelně trávit čas s rodinou a přáteli uprostřed nádherné přírody.

Město Harrachov je jedním z nejvýznamnějších horských středisek zimní, ale i letní rekreace. Vděčí za to své poloze mezi nejvyššími krkonošskými vrchy, krásným přírodním scenériím a v neposlední řadě také vhodným lyžařským a běžkařským podmínkám.

Harrachov je jedinečným místem pro vyznavače aktivního životního stylu a koupě investičního apartmánu je mimořádnou příležitostí.

Forma prodeje - přímý prodej

Doporučená kupní cena - 4.200.000 Kč

Základní údaje

ID nemovitosti
N03943
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
60m2
Užitná plocha
60m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Marek Halas
Marek Halas
Zobrazit
kontakt
NAXOS a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé