Sousedé
16 450 000 Kč
Poznámka k ceně: snížená kupní cena od 16.2.!
ID nemovitosti:N03925
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:118 m2
Datum aktualizace:16. února 2023
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

V exkluzivní lokalitě Královských Vinohrad nabízíme atypický prostor po kompletní, vkusně provedené rekonstrukci s kolaudací v r. 2019. Prostor je možné využít pro pohodlné bydlení, jako ateliér nebo i kancelář. Doporučujeme virtuální prohlídku!

Prostor se nachází v Belgické ulici, ve velice prestižní části Vinohrad mezi náměstím Míru a parkem Grébovka. Je vybudován v klidném vnitrobloku s obvyklým přístupem ze schodiště řadového činžovního domu. Ačkoliv je zčásti na úrovni sníženého přízemí, tak nabízí dostatek světla a jeho velkou výhodou je naprostý klid.

Celková podlahová plocha 118 m2. Po vstupu se ocitnete ve velkém obývacím pokoji (kanceláři) s výměrou 40 m2, na který navazuje plně vybavený kuchyňský kout a koupelna se sprchovým koutem, WC a bidetem.

O několik schodů výš se nachází druhý pokoj (ložnice nebo kancelář) s výměrou 28 m2 vybavený nadstandardní, solitérně umístěnou, kruhovou vanou. Z tohoto pokoje se vchází na příjemně stíněnou venkovní terasu s výměrou 18 m2 se sezením a spoustou zeleně. Terasa je podle prohlášení vlastníka součástí této jednotky.

K dispozici je i velká komora 21 m2 s pračkou, další menší komora a úložné prostory.

Všechny prostory v této jednotce jsou v perfektním stavebně technickém stavu. Kvalitní hliníková okna, vytápění i ohřev teplé vody z centrální plynové kotelny, klimatizace.

Základní údaje

Balkony, lodžie, terasy
Terasa
ID nemovitosti
N03925
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
118m2
Užitná plocha
118m2
Plocha terasy
18m2
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Petr Vácha
Petr Vácha
Zobrazit
kontakt
NAXOS a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé