Sousedé
(1/21)
45827-427528
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: dohodou, Info v RK, včetně provize
ID nemovitosti:45827
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:86 m2
Datum aktualizace:23. března 2023
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt ve zděném domě, přímo v historické části města Pardubic. Byt je v osobním vlastnictví o velikosti 3+1 (78m2) s balkonem, ve druhém nadzemním podlaží. V domě je výtah. Byt je před rekonstrukcí, ale ihned obyvatelný. V bytě je vlastní plynový kotel, plastová okna, koupelna po rekonstrukci. Volné ihned.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
ID nemovitosti
45827
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
86m2
Patro
1
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Broker Consulting, a.s.
Broker Consulting, a.s.
Zobrazit
kontakt
Broker Consulting, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé