Sousedé
(1/16)
44589-404651
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: dohodou, Cena k jednání, včetně provize, cena k jednání
ID nemovitosti:44589
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:86 m2
Datum aktualizace:4. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Unikátní design, vzdušnost, klid, centrum na dosah to vše nabízí tento byt v činžovním domě z 50. let 20. století v těsné blízkosti centra města Jihlava. Centrum města je pár kroků, zastávka MHD téměř u domu a všude okolo mnoho možností na procházky nebo třeba posezení s přáteli.Stavebně jedinečný byt 3+KK nacházející se ve 3.NP činžovního domu na ulici Fibichova, situovaného v těsné blízkosti centra krajského města Jihlava. Užitná plocha bytové jednotky má výměru 86,5 m2. V každém patře zděného činžovního domu jsou pouze dva byty, které mají jen jednu společnou stěnu, což zaručí maximální úroveň akustické pohody. Činžovní dům, kolaudovaný přibližně v polovině minulého století, prošel v průběhu let průběžnými rekonstrukcemi a mimo fasády domu je bez dalších nutných investic. Jedinečný byt je po částečné rekonstrukci z roku 2012 disponuje prostorným obývacím pokojem a dvěmi samostatnými ložnicemi, samostatnou kuchyní, koupelnu, toaletou a komorou. Všechny místnosti mimo komory (přístupné z kuchyně) mají samostatný vstup z hlavní chodby bytu. Příjemnými výhodami jsou především vzdušnost a světlost jednotlivých místností, akustická pohoda zděného domu, velmi dobrý stavebně - technický stav bytu a jeho obrovský potenciál pro případnou modernizaci. K bytu náleží prostorný sklep v suterénu domu. Byt je situován v atraktivní lokalitě blízko centra města Jihlava, která nabízí mnoho kulturních aktivit, dostupnost MHD i pěší dosažitelnost mnoha obchodů, škol a parků.Přijďte se přesvědčit sami.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
44589
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Plocha sklepa
6m2
Užitná plocha
86m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Broker Consulting, a.s.
Broker Consulting, a.s.
Zobrazit
kontakt
Broker Consulting, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé