Sousedé
(1/25)
43021-388645
7 480 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize
ID nemovitosti:43021
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:71 m2
Datum aktualizace:30. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Slunný byt s úžasným výhledem na Čertovu horu a skokanské můstky, který Vám dnes nabízím, najdete v horském středisku Harrachov v západních Krkonoších. Ze severovýchodního okraje Prahy jste tu autem za cca 1,5 hodiny. Pro chvíle aktivního odpočinku zajisté oceníte pouhých 5 minut pěšky vzdálený areál na běžecké lyžování, cca po 750 metrech od bytu dojdete k sedačkové lanovce místního skiareálu, 15 minut pohodovou procházkou to máte k jedné z místních dominant - Mumlavskému vodopádu. Najdete tu velké množství tras pro pěší, lyžařskou či cykloturistiku. K tomu je samozřejmostí pestrá nabídka gastronomie, wellness služeb a dalších rozličných aktivit pro aktivní i pasivní odpočinek.Byt o dispozici 3+1 a užitné ploše 71,6 m2 (včetně příslušenství) je ihned připraven k nastěhování pro nové majitele a jeho hlavní orientace je na jihozápad (obývací pokoj, balkón, ložnice). Mezi výhody patří mj. prostorný sklep (7,1 m2) či vlastní parkovací místo před domem. Na fotografiích můžete vidět současný stav bytu i vizualizace možného budoucího stavu. Fantazii se tu meze nekladou...Bytový dům o celkem 12 jednotkách ve 2 vchodech má vlastní plynovou kotelnu, voda je z řádu, dům je napojen na kanalizaci, ohřev vody v bytu zajišťuje bojler.Láká Vás vidět vše na vlastní oči? Ozvěte se mi a domluvíme si společnou prohlídku, abyste ochutnali místní atmosféru, nasáli horský vzduch a užili si nádherné výhledy, které tato nemovitost nabízí. TĚŠÍM SE NA VÁS!

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
ID nemovitosti
43021
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Plocha sklepa
7m2
Užitná plocha
71m2
Plocha balkonu
3m2
Patro
2
Počet míst na parkovišti
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Broker Consulting, a.s.
Broker Consulting, a.s.
Zobrazit
kontakt
Broker Consulting, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé