Sousedé
(1/20)
41414-370771
4 599 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize
ID nemovitosti:41414
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:89 m2
Datum aktualizace:27. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabídka prodeje nemovitosti v samém centru města.Nabízíme zajímavou příležitost ke koupi nemovitosti ležící v samotném středu města Pardubic. Bytová jednotka umístěná ve 3. nadzemním podlaží v ulici Havlíčkova o dispozici 3+1 s výměrou 98m2 včetně balkónu a sklepa. Bytová jednotka je v udržovaném stavu po rekonstrukci z minulých let. Nemovitost nabízí zajímavou příležitost jak k vlastnímu bydlení v samotném centru Pardubic, případně vhodnou investiční příležitost k pronájmu, díky sousedící Univerzitě Pardubice. Nemovitost není zatížená žádnou právní vadou a je množné ji financovat hypotečním úvěrem. Uvedená cena je včetně odměny zprostředkovatele a právního servisu. Těšíme se na prohlídku.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
41414
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Plocha sklepa
6m2
Užitná plocha
89m2
Plocha balkonu
4m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Broker Consulting, a.s.
Broker Consulting, a.s.
Zobrazit
kontakt
Broker Consulting, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé