Sousedé
(1/10)
41306-364809
4 490 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize
ID nemovitosti:41306
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:64 m2
Datum aktualizace:21. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej slunného bytu 3+1 o velikosti 64m2 v oblíbené a žádané lokalitě sídliště Polabiny v Pardubicích. Jedná se o velmi klidné místo plné klidu a zeleně. Byt je po částečné rekonstrukci (nové rozvody elektřiny, vody a odpadů, sádrokartonové podhledy, nová koupelna) a nachází se v 4. patře cihlového domu, který prošel cca před 3 lety celkovou revitalizací. Velkou výhodou je možnost libovolného vybourání příček mezi jednotlivými místnostmi, což umožňuje nové bydlení plně přizpůsobit Vašim představám. K bytu náleží sklep a balkon. Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi poradíme a pomůžeme zajistit nejvýhodnější podmínky na trhu.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
ID nemovitosti
41306
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
64m2
Plocha balkonu
2m2
Patro
3
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Broker Consulting, a.s.
Broker Consulting, a.s.
Zobrazit
kontakt
Broker Consulting, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé