Sousedé
(1/21)
2 430 000 Kč
Poznámka k ceně: Cena je včetně všech poplatků
ID nemovitosti:577
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:56 m2
Podlahová plocha:63 m2
Datum aktualizace:26. září 2023

Popis nemovitosti

Na základě výhradního zastoupení nabízíme prodej zděného bytu 3+1 ve 3. patře ze tří v zatepleném domě bez výtahu v klidné části Kamenice nad Lipou. Byt samotný je vhodný k rekonstrukci, nicméně lze v bytě rovnou bydlet. S užitnou plochou 56 m2 a dispozicí 3+1 lze vytvořit krásný prostor pro příjemný život, navíc k bytu náleží dva sklepy s celkovou výměrou 7 m2. Byt je velice příjemný a útulný. I když se zde topí akumulačními kamny na elektřinu, 50 cm zdi + 15 cm zateplení je celkem 65 cm šíře obvodových zdí, které společně s novými plastovými okny osazenými interiérovými žaluziemi, ušetří spoustu nákladů na vytápění a zajistí absolutní klid a pohodu. Podlahy v bytě jsou původní parkety, PVC a keramická dlažba. Elektřina je rozvedena v Al. v kuchyni jsou rozvody v Cu. Rozvody vody a odpadů jsou v plastu.
V podkroví, pod střechou je společný půdní prostor s možností využívání nájemníky domu. Pohodlné parkovaní v okolí domu.
Platba za bytovou jednotku do fondu oprav je 756,- Kč.
Kamenice nad Lipou se nachází v západní části Českomoravské vrchoviny na trase mezi Jindřichovým Hradcem a Pelhřimovem. Historické jádro města vzdálené cca. 200 m od domu, je městskou památkovou zónou. V obci jsou obchody, pošta, obecní úřad, škola, školka, městské muzeum, zámecký rybník, sportovní hala a mnoho dalšího. Žije zde přibližně 3 600 obyvatel.
S financováním rádi pomůžeme.

Základní údaje

Příjezd
Asfalt
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
577
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
56m2
Užitná plocha
56m2
Patro
2
Energetická náročnost
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Václav Hunal
Václav Hunal
Zobrazit
kontakt
Václav Hunal - Reality Hunal

© 2023 Sousedé