Sousedé
2 439 000 Kč
Poznámka k ceně: Cena k jednání
ID nemovitosti:444
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:85 m2
Plocha pozemku:74 m2
Datum aktualizace:8. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Vyhlížíte na Kroměřížsku zajímavý byt na prodej v dobrém stavu? Nově nabízím prodej bytu 3+1 s balkonem v Koryčanech – Lískovci.

Bytová jednotka je situovaná v přízemí cihlového domu a patří k ní i garáž s připojením na elektřinu. Před 10 lety proběhla rekonstrukce bytového jádra a rozvodů. Všechny pokoje v bytě jsou neprůchozí. Interiér je udržovaný a nabízí možnost doplnit jej nábytkem podle vlastního vkusu. V kuchyni zároveň nechybí hezká kuchyňská linka a v koupelně zase pohodlná vana. Chcete s nadcházejícími zimními měsíci platit pouze za tolik tepla, kolik opravdu spotřebujete? Pak jistě oceníte vlastní plynový kotel, se kterým máte teplo domova pod kontrolou.

Okolí bytového domu vybízí k pobytu na čerstvém vzduchu a ve volných chvílích můžete mimo jiné navštěvovat známou zříceninu hradu Cimbruk, vzdálenou jen 4 km východně od Koryčan. Město na úpatí Chřibů poskytuje potřebnou občanskou vybavenost. Kroměříž a Uherské Hradiště jsou z Koryčan přibližně půl hodiny jízdy. Do hodiny se dostanete také do Brna nebo do Zlína.

Hledáte-li dostupné, ale zároveň dostatečně prostorné a komfortní bydlení na jižní Moravě, rozhodně doporučuji navštívit toto místo osobně.

Chcete to vidět naživo? Na místě vám vše vysvětlím a ukážu.

Na viděnou v Lískovci!

Základní údaje

Kanalizace
Žumpa, septik
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
444
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
74m2
Užitná plocha
85m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Tomáš Surovec
Tomáš Surovec
Zobrazit
kontakt
REAL PREMIUM, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé