Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/9)
01. Obývací pokoj.
4 875 000 Kč
Poznámka k ceně: Cena včetně provize a právních služeb.
ID nemovitosti:106-101-315212
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:83 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:14. února 2019
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout velmi zajímavý byt o dispozici 3+1 a výměře 83 m2, který je umístěn ve sníženém přízemí kompletně rekonstruovaného cihlového domu v Holešovicích. Po vstupu do bytu se nacházíte v předsíni, odkud můžete dále pokračovat do obývacího pokoje, kuchyně, koupelny a ložnice. V obývacím pokoji se nachází dveře do dalšího samostatného pokoje. Byt byl rekonstruován v roce 2012. Topení a ohřev teplé vody je zabezpečeno pomocí plynových spotřebičů. Bytový dům je po kompletní rekonstrukci (nová fasáda, nová dřevěná okna, nová střecha, nové stoupačky, nové zděné sklepy atd.). V současné době se neplatí žádný příspěvek do fondu oprav, protože společenství vlastníků disponuje dostatečnými finančními prostředky. Do bytu je možné vybudovat samostatný vchod a je ho možné využít i k Vaší podnikatelské činnosti. Ve vzdálenosti 300 metrů od domu se nachází autobusová zastávka linky 156 a odtud jsou 2 minuty jízdy na stanici metra Vltavská. Ve vzdálenosti 600 metrů od domu je umístěna tramvajová zastávka linek 1, 12 a 14. Makléř Vás rád pozve na prohlídku tohoto bytu.

Cihlový dům po kompletní rekostrukci (nová fasáda, nová střecha, nová dřevěná okna, nové stoupačky, vnitřní prostory, nové sklepy atd.)

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
106-101-315212
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
83m2
Užitná plocha
83m2
Místností
Obývací pokoj. Kuchyně. Ložnice. Pokoj. ...
Patro
suterén
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Dušan Vaněk
Dušan Vaněk
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Coloseum Praha

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde