Sousedé
(1/14)
3 790 000 Kč
ID nemovitosti:358072
Stav bytu:K rekonstrukci
Vlastnictví:Družstevní
Užitná plocha:85 m2
Plocha pozemku:72 m2
Datum aktualizace:26. května 2023
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout družstevní byt o dispozici 3+1, položený v centrální části města, nám. Republiky č.p. 992 v panelovém bytovém domě. Byt se nachází v posledním 7. podlaží. V domě je osobní výtah. Byt se skládá z chodby, WC, koupelny, dvou ložnic, obývacího pokoje, kuchyně a dvou lodžií, naproti bytu je položena komora. Okna jsou plastová, na podlahách je položeno PVC, bytové jádro je původní umakartové, souhrnný stavebně technický stav bytu je před rekonstrukcí. Pro lepší představu přikládáme půdorys a vizualizace interiéru.
Vytápění je ústřední dálkové, přivedené do radiátorů. Celkové měsíční náklady na provoz bytu jsou 5-6 tisíc. Energetická náročnost budovy je C - úsporná.

Na bytovém domě proběhla rekonstrukce - plastová okna, stoupačky vody a odpadu, nový výtah, nový vchod s domovním telefonem. Anuita byla v plné výši uhrazena.

Občanská vybavenost Neratovic je na nejvyšší možné úrovni. V místě se kromě mateřských a základních škol nachází i střední odborné školy a gymnázium. Díky umístění bytu v centru města je téměř vše v docházkové vzdálenosti. Sportovní aktivity umožňují hřiště, tělocvičny, venkovní koupaliště, krytý bazén a 2 stadiony.

Prohlídkový den se bude konat po předchozí telefonické či emailové domluvě. Prohlídky vede kolega Jakub Šprynar.
Dovolujeme si upozornit, že v případě více zájemců může být nemovitost prodána nejlepší nabídce.

Základní údaje

Typ konstrukce
Panelová
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
358072
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
K rekonstrukci
Obytná plocha
72m2
Užitná plocha
85m2
Patro
6
Energetická náročnost
C (i)
Foto - Věra Krulichová
Věra Krulichová
Zobrazit
kontakt
REMAX ALFA

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé