Sousedé
7 990 000 Kč
ID nemovitosti:20477
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:142 m2
Podlahová plocha:142 m2
Datum aktualizace:8. května 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pokud hledáte nevšední zážitek, atypické sídlo, které Vás přenese mimo tento čas a prostor, toto by mohlo být to pravé pro Vás.
Představte si, že projdete centrem Mariánských lázní, a ještě s oplatkou v ruce zastavíte před svým novým bytem v krásné historické budově, bývalém hotelu. Vejdete do bytu, kde na Vás dýchne duch dávných časů a zámeckého luxusu. Odložíte si do šatny, přiložíte do kamen a uvelebíte se před oknem s výhledem na les. Otevřeným oknem na balkon posloucháte zpěv ptáků a jinak nic, ticho a pohoda.
Žádné rozptylování a starosti dnešní doby. Toto je Vaše útočiště. Zařízené uměleckým citem tak, aby každá místnost vyprávěla svůj příběh.
Chcete-li vyrazit ven, máte za dveřmi to, po čem asi každý touží. Jednou stranou vyjdete přímo do lesa, do krásné přírody, druhou stranou do historického centra Mariánských Lázní s nabídkou kulturního večera.
Pravda, není to pro každého. Nečekejte komfort a luxus moderní doby. V zimě je opravdu třeba zatopit v kamnech. Byt má však zcela jedinečné kouzlo, kterému ihned propadnete.
Nyní nějaké praktické informace:
Do bytu vejdete dlouhou chodbou (okna na sever), která se táhne podél všech místností a je zakončena šatnou. Tato chodba je vynikající jako prostor pro menší zahrádku nebo uložení věcí. Všechny ostatní místnosti mají okna na jih. Oceníte, jak jsou všechny místností příjemně prostorné a světlé. Z kuchyně a obývacího pokoje můžete vystoupit na jižní balkon s výhledem do lesa.
U domu proběhla rekonstrukce přední fasády a střechy, v následujících měsících proběhne rekonstrukce a zateplení zadní fasády. V přízemí domu je sklepní kóje (cca 8m2).

Velmi rád Vás sdělím více po telefonu, nebo při prohlídce.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
ID nemovitosti
20477
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
142m2
Obytná plocha
142m2
Užitná plocha
142m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Lukáš Adam
Lukáš Adam
Zobrazit
kontakt
Swiss Life Select Reality

© 2024 Sousedé