Sousedé
(1/13)
3 200 000 Kč
ID nemovitosti:20216
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:90 m2
Podlahová plocha:85 m2
Datum vložení:starší půl roku
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji prostorný byt 3+1 o čisté podlahové ploše 85 m nacházející se ve 3. podlaží moderního domu z roku 2001 v Masarykově ulici v Horšovském Týně. Byt kromě jihozápadně orientované lodžie disponuje také praktickou komorou na patře a garáží v 1. NP domu.

Byt je dispozičně skvěle řešený, obě ložnice mají samostatné vstupy z předsíně, obývací pokoj, který se pyšní nadstandardní výměrou takřka 25 m, je přístupný přes kuchyni a za zmínku stojí také velká koupelna s vanou a samostatná toaleta s umývátkem.

Byt je v osobním vlastnictví bez omezení vlastnických práv a k nastěhování je pro Vás připraven okamžitě po vyřízení nezbytných právních formalit.

K ceně bytu je třeba připočíst cenu za garáž 350.000,-Kč, která je nedílnou součástí a není ji možno prodat samostatně. Celková kupní ceny bytu včetně garáže tak bude činit 3.550.000,-Kč. Garáž poskytne bezpečné parkování pro Váš automobil či další úložné prostory pro rodinu tolik potřebné. Bezproblémové parkování dalšího automobilu je možné také před a za domem.

Nabízíme Vám také možnost zajistit kvalitní financování při nákupu tohoto bytu. Spolupracujeme s renomovanými finančními institucemi, které vám pomohou s procesem získání úvěru za výhodných podmínek.

Byt se nachází v Horšovském Týně, které je dobře vybaveným městem s veškerou potřebnou občanskou vybaveností. V blízkosti najdete školy, školky, lékařská zařízení, restaurace, obchody a veřejnou dopravu. Město také nabízí spoustu příležitostí pro volnočasové aktivity, jako jsou parky, sportovní centra a kulturní akce.

Základní údaje

Parkování
GarážParkování na ulici
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
20216
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
85m2
Obytná plocha
90m2
Užitná plocha
90m2
Plocha lodžie
5m2
Patro
2
Energetická náročnost
D (i)

Poloha na mapě

Foto - Petra Kadlecová Rodrigues
Petra Kadlecová Rodrigues
Zobrazit
kontakt
Swiss Life Select Reality

© 2024 Sousedé