Sousedé
(1/19)
Rezervace
2 799 000 Kč
ID nemovitosti:20061
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:58 m2
Podlahová plocha:63 m2
Datum aktualizace:30. listopadu 2023
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

!30.11.2023 REZERVOVÁNO!


V oblíbené klidné městské části Kryblice, v širším okruhu centra města, Vám nyní nabízím byt situovaný ve 2. patře revitalizovaného bytového domu v ulici Bratří Čapků. V roce 2019 se zde realizovalo zateplení fasády a budova se díky tomu dostala do kategorie energetické náročnosti "C"- úsporná.

V lokalitě naleznete vše potřebné: zastávku MHD, školku i školu, nemocnici, obchod, ale i bazén, zimní a fotbalový stadion, koupaliště, lesopark a na náměstí jste pěšky za 10 minut.

Byt působí útulným dojmem a je příjemně slunný. Dopolední slunce svítí do kuchyně a ložnice, odpolední pak do druhé ložnice a obývacího pokoje. Ve vnitrobloku bytových domů je velkorysé dětské hřiště, na které z bytu pohodlně uvidíte.

Byt od výstavby v ranných 70. letech patří jedné rodině, bude tedy jeho teprve druhými majiteli. Co se vybavení týče, vše je uživatelné a funkční, koupelna a kuchyň jsou ale v původním stavu a zaslouží si obnovu. V chodbě a kuchyni jsou betonové podlahy, na nichž bylo dříve položené linoleum. Ohřev vody je zde řešen plynovou karmou. Obytné místnosti jsou ale ve stavu, kdy stačí nalakovat podlahy nebo položit koberce a můžete se stěhovat. Elektřina byla v bytě kompletně měněna do mědi v roce 2003, takže Vás nečekají žádné bourací práce.

S financováním koupě Vám rád pomůže můj kolega, hypoteční a investiční specialista Jan Knapec, a já se na Vás budu těšit na prohlídkách.

Vaše certifikovaná realitní makléřka, Kateřina Kuhnová, Swiss Life Select.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
ID nemovitosti
20061
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
63m2
Obytná plocha
58m2
Užitná plocha
58m2
Patro
2
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Kateřina Kuhnová
Kateřina Kuhnová
Zobrazit
kontakt
Swiss Life Select Reality

© 2023 Sousedé