Sousedé
6 450 000 Kč
ID nemovitosti:19906
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:102 m2
Podlahová plocha:92 m2
Datum aktualizace:26. dubna 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte krásný byt 3+1 s celkovou plochou 92m2 v lázeňském centru města Karlovy Vary na ulici Moravská, v blízkosti Vřídla a zdravých minerálních pramenů? Tento byt se nachází ve 5. patře historické cihlové budovy.

Tento byt Vám umožní nejen krásný výhled na Karlovy Vary, ale také pohodlné bydlení díky jeho dispozici. Má dva vchody, což umožňuje snadnou úpravu na malý byt a větší, nebo ho můžete využít jako investici s přestavbou na dva menší. Kromě toho k bytu patří prostorná lodžie, ideální pro relaxaci při sluníčku.

Byt se nachází na lukrativní ulici v Karlových Varech a je všude kousek. Máte rychlý přístup na MHD, divadlo, kolonádu, restaurace a centrum města. V bytě najdete prostornou chodbu a velmi pěkný obývací pokoj s výklenkem na pracovní koutek nebo klidné posezení s výborným čajem.

K bytu náleží i sklep a vytápění bytu a TUV zajišťuje plynový kotel.

Naše společnost Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Můžete se spolehnout na perfektní znalosti trhu a kvalitní klientský servis. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilnice
Příjezd
Dlažba
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonInternet
ID nemovitosti
19906
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
92m2
Obytná plocha
102m2
Užitná plocha
102m2
Plocha lodžie
7m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jonáš Látka
Jonáš Látka
Zobrazit
kontakt
Swiss Life Select Reality

© 2024 Sousedé