Sousedé
(1/18)
3 550 000 Kč
ID nemovitosti:19876
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:90 m2
Podlahová plocha:85 m2
Datum aktualizace:8. července 2024
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Byt 3+1 s lodžií, který Vám právě nabízíme, se nachází ve 2.patře domu kolaudovaného v roce 2001 na Malém Předměstí v Horšovském Týně. Byt je prostorný, má velmi dobré dispoziční řešení a náleží k němu také garáž o výměře 21,5 m umístněná v 1.podlaží domu a komora (2,4 m ), která se nachází na na patře vedle bytu.

Byt má podlahovou plochu 85 m, je tvořený nadstandardně velkým obývacím pokojem (24,7 m) ze kterého je přístupná jihozápadně orientovaná lodžie (5,5 m), kuchyní, 2 ložnicemi, které mají obě samostatný vstup z předsíně, velkou koupelnou s vanou (7,4 m) a samostatnou toaletou s umývátkem. V předsíni nechybí vestavěné skříně a na každém patře je společný prostor - sušárna, ze kterého má každý byt přístupnou svoji komoru. Na každém patře jsou umístěny vždy dva byty. V 1.NP je pak ve společných prostorách k dispozici také kočárkárna, resp. kolárna.

Kromě vlastní garáže můžete využívat zcela bezproblémové parkování jak před domem tak za ním, jste-li rodina s malými dětmi pak oceníte dětské hřiště u domu, kam i z balkonu uvidíte, a mateřskou školu, která se nachází od domu jen 200 m. Také základní školu a další potřebné služby najdete v blízkém okolí.

Nemovitost je bez zatížení vlastnického práva a je k dispozici okamžitě. Chcete-li její nákup realizovat prostřednictvím úvěru, nabízíme Vám možnost vypracování nezávislého návrhu financování na míru dle Vašich požadavků a možností.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlak
Parkování
GarážParkování na ulici
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
ID nemovitosti
19876
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
85m2
Obytná plocha
90m2
Užitná plocha
90m2
Plocha lodžie
5m2
Patro
2
Energetická náročnost
D (i)

Poloha na mapě

Foto - Petra Kadlecová Rodrigues
Petra Kadlecová Rodrigues
Zobrazit
kontakt
Swiss Life Select Reality

© 2024 Sousedé