Sousedé
(1/18)
Rezervace
3 990 000 Kč
ID nemovitosti:19791
Stav bytu:K rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:75 m2
Podlahová plocha:73 m2
Datum aktualizace:25. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

S radostí pouštím do prodeje byt o dispozici 3+1 s balkonem v ulici Zahradní. Ať už hledáte nemovitost k investici nebo pro svůj nový domov, tak Vás určitě zaujme tento inzerát. Velká výhoda tohoto bytu před rekonstrukcí je, že si vše můžete udělat k obrazu svému.

Jedná se o byt v posledním podlaží (4.NP), tudíž Vás neruší žádní sousedé nad hlavou. V bytě je nové zděné jádro, stoupačky v plastu. Koupelna je obložena, stejně tak oddělená toaleta. V každé místnosti jsou odpočtové měřáky na topení.

Objekt je ve velmi dobrém technickém stavu a po kompletní revitalizaci, která obnášela výměnu oken za plastová s dvojsklem, zateplení domu, výměnu střechy, udělání nového výtahu. Fond oprav je okolo 2.000 Kč. Díky umístění domu a orientací oken s balkonem do přilehlého parku plného vzrostlé zeleně, zajišťuje samostatná poloha bytu klidné a ničím nerušené prostředí s výtečnou dostupností do centra města Jihlavy.

Tato vynikající a žádaná lokalita nabízí vše potřebné pro pohodlné městské bydlení. V bezprostřední blízkosti bytu se nachází veškerá občanská vybavenost. Samotný objekt leží ve velmi klidném prostředí, místo zpříjemňují velké zelené plochy již zmiňovaného parku.

Věřím, že i Vy si umíte představit pohodlné bydlení v tomto prostoru, a proto Vás srdečně zvu na prohlídku. Novým majitelům zajistíme optimální podmínky financování koupě.

Na setkání s Vámi se těší Tomáš Menšík.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Příjezd
Beton
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
19791
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
73m2
Obytná plocha
75m2
Užitná plocha
75m2
Patro
3
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Tomáš Menšík
Tomáš Menšík
Zobrazit
kontakt
Fincentrum Reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé