Sousedé
(1/13)
3 550 000 Kč
ID nemovitosti:19536
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:63 m2
Podlahová plocha:63 m2
Datum aktualizace:14. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte-li bydlení v dobré lokalitě zbystřete pozornost.
Máme totiž byt, kde můžete hned bydlet, anebo trochu zainvestovat a upravit jej podle svých představ.
Byt je ve druhém patře zděného domu v ulici P. F. Ledvinky. Ačkoliv je blízko centra, jedná se o velice klidné místo, stranou rušných ulic a přitom všechna potřebná občanská vybavenost jako jsou školy, obchody, úřady a sportoviště jsou v pohodlné docházkové vzdálenosti.
Z fotografií je patrné, že byt je aktuálně v dobém obyvatelném stavu, nicméně z hlediska dnešních standardů by rekonstrukce byla vhodná.
Atraktivnost nemovitosti a polohy umocňuje fakt, že přímo před vchodem do domu stojí garáž, kterou je možné k bytu přikoupit. Preferuje se samozřejmě prodej bytu společně s touto garáží, jejíž cena činí 440.000 Kč.
Byt je volný, připravený uvítat své nové majitele.

Základní údaje

Parkování
GarážParkování na ulici
Příjezd
Asfalt
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
19536
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
63m2
Obytná plocha
63m2
Užitná plocha
63m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Rostislav Mašek
Ing. Rostislav Mašek
Zobrazit
kontakt
Fincentrum Reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé