Sousedé
(1/15)
3 590 000 Kč
ID nemovitosti:19499
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:74 m2
Podlahová plocha:74 m2
Datum aktualizace:2. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Představuji vám prostorný byt s možností realizace vašeho vysněného bydlení v centru města Jihlava. Byt je po rekonstrukci a tak není potřeba dalších investic. Nachází se v Bezručově ulici poblíž Masarykova náměstí. Obchody, školy, divadlo nebo posezení v kavárně je na dosah ruky.
Dispozice bytu je 3+1 o velikosti 74m a nachází ve zvýšeném přízemí.
Přidanou hodnotou je uzavřené parkovací stání přímo u domu se vjezdem z ulice Jana Masaryka. Součástí prodeje jsou také 3 sklepy, které nabízejí dostatek místa pro uskladnění vašich věcí. A jak je to s vytápěním bytu? S vysokými náklady za vytápění si nemusíte lámat hlavu. V chladnějším období si jednoduše zatopíte v kamnech, případně můžete využít i plynového topení. Více informací vám rád sdělím při osobní prohlídce.
Byt je k nastěhování ihned.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
ID nemovitosti
19499
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
74m2
Obytná plocha
74m2
Užitná plocha
74m2
Patro
-1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Bc. Jan Ondrák
Bc. Jan Ondrák
Zobrazit
kontakt
Fincentrum Reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé