Sousedé
(1/23)
4 950 000 Kč
ID nemovitosti:19126
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:84 m2
Podlahová plocha:84 m2
Datum aktualizace:13. ledna 2023
Energetická náročnostE ( )

Popis nemovitosti

Nenechte si ujít byt se dvěma balkony a vlastním garážovým stáním přímo v bytovém domě!

Exkluzivně k prodeji nabízíme prostorný byt 3+1 se dvěma balkony a garáží. Podlahová plocha bytu je 84 m2.

Byt se nachází ve čtvrtém patře panelového bytového domu, disponuje dvěma balkony orientovanými na jih a na západ. Balkony celý byt příjemně rozšiřují a provzdušňují. Novému majiteli budou k dispozici tři neprůchozí pokoje, samostatná koupelna, WC, kuchyň s linkou a praktická komora přístupná z chodby. Vnitřní dispozici bytu a prostorové uspořádání pokojů je možné v rámci konstrukčních možností přizpůsobit vlastním potřebám.

Byt se nachází v klidné čtvrti v blízkosti dětského hřiště a kulturního domu. Společně s bytem je možné zakoupit garáž nacházející se přímo v domě, díky které už nikdy nebudete muset řešit, kde svůj vůz necháte. V zimě se vyhnete čištění čelního skla od námrazy a v létě zase rozehřátému volantu a sedačkám. Garáž může také posloužit jako dílna, nebo šikovný prostor pro uskladnění vašich věcí.

Město Velká Bíteš disponuje veškerou občanskou vybaveností, oblíbené je také díky své poloze. Leží totiž přímo u sjezdu dálnice D1. Do metropole Jihomoravského kraje tak dostanete pohodlně autem za 20 minut, nebo pravidelným autobusový spojem za půl hodiny. V příštím roce bude ve Velké Bíteši otevřeno nákupní centrum s obchodním domem Lidl a přidruženými obchody.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilniceDálnice
Parkování
GarážParkování na ulici
Příjezd
DlažbaAsfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
ID nemovitosti
19126
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
84m2
Obytná plocha
84m2
Užitná plocha
84m2
Patro
4
Energetická náročnost
E (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Dana Videnská
Ing. Dana Videnská
Zobrazit
kontakt
Fincentrum Reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé