Sousedé
(1/16)
Rezervace
2 290 000 Kč
ID nemovitosti:19095
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:76 m2
Podlahová plocha:76 m2
Datum aktualizace:2. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Byt s přidanou hodnotou v podobě garáže se zahradou je to, co Vám mohu dnes nabídnout. Dům, ve kterém se byt nachází, stojí v obci Hodice, v části, kde již mnoho aut neprojíždí a budete si tedy užívat dostatečného klidu. Díky rozsáhlému dvoru a zahradě s garáží, budete mít ubytování i pro svého motorového člena rodiny a to i s dílnou a dalším zázemím například pro uskladnění zeleniny, případně i možnosti chovu drobného zvířectva.
Přejděme ale k bytu. Byt je v osobním vlastnictví v domě o dvou vchodech s dalšími sedmi byty. Nachází se v druhém nadzemním podlaží. Má již vyměněná okna s orientací na jih do zahrad za domem a na sever s výhledem na obec. Byt je hned k nastěhování, případně s drobnou rekonstrukcí. K bytu patří prostorná část půdních prostor a tři sklepy, kdy v jedním z nich je kotel na tuhá paliva, který se stará o vytápění bytu. Možností je i úprava na vytápění plynem, který je do domu přivedený.
Jste již zvědavý, jak asi může Váš nový domov vypadat? Už nyní se na jeho prohlídku s Vámi těším.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
GarážParkování na ulici
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
19095
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
76m2
Obytná plocha
76m2
Užitná plocha
76m2
Patro
-1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Bc. Lukáš Kubala
Bc. Lukáš Kubala
Zobrazit
kontakt
Fincentrum Reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé