Sousedé
(1/19)
5 290 000 Kč
ID nemovitosti:18888
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:77 m2
Podlahová plocha:77 m2
Datum aktualizace:6. září 2022
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Tento byt má celkem včetně lodžií, sklepa i komory 87 m2 k užívání a čeká na někoho, kdo je připraven vytvořit ve svém životě svůj nový příběh.

Na někoho, kdo chce objevit svůj vysněný domov, kam se bude vždy rád vracet. Na někoho, kdo se v něm bude cítit jako doma, uvaří si v něm lahodnou večeři, koukne občas na TV a pak si bude užívat své ratolesti.
Na někoho, jako jste přesně VY.

Za to se Vám tento byt odvděčí klimatizací, která ochladí celý byt díky otevřenému prostoru. Nádherným výhledem z vlastní lodžie (4 m2) na Kunětickou horu z jedné strany nebo na Pardubický zámek z druhé lodžie (4 m2) na druhé straně. Z bytu to máte kousek do centra, ale i kousek do přírody. Takže určitě oceníte jisté parkování přímo u domu. A jako bonus k bytu náleží sklep o ploše (2,3 m2) a komoru na chodbě o ploše (1,5 m2), které se vždy hodí na další uskladnění věcí. Jak se tedy říká...kdo hledá, ten najde.

Teď už stačí jediné. Zvedněte telefon a domluvte si se mnou prohlídku. Už teď se na Vás těším, Vaše makléřka Tereza Mazánková.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
ID nemovitosti
18888
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
77m2
Obytná plocha
77m2
Užitná plocha
77m2
Plocha lodžie
8m2
Patro
6
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Tereza Mazánková
Tereza Mazánková
Zobrazit
kontakt
Fincentrum Reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé