Sousedé
Cena na dotaz
ID nemovitosti:18674
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:86 m2
Podlahová plocha:86 m2
Datum vložení:18. července 2022
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Prostor, světlo a nádherný výhled. Tak přesně tato slova se Vám jako první musí vybavit při vstupu do tohoto bytu o velikosti 3+1 s vlastní garáží a téměř 100 metrovou vlastní zahradou k relaxování či k pěstování vlastní úrody.

Při vstupu do bytu se ocitáme v chodbě, která nabízí vstup do všech místností bytu zvlášť, takže žádné průchozí pokoje. Prvními dveřmi naproti vstupu jsou dveře do koupelny, dále samostatného WC, následují vstupy do dvou pokojů v levé části a zajímavě řešené šatny, kterou lze využít i jako pracovnu. V pravé části bytu se nachází prostorná kuchyně s jídelnou a poslední místností je obývací pokoj.
Díky zajímavému rozložení místností byt nabízí i možnost například vybourání zdi mezi kuchyní a obývacím pokojem, čímž by vznikl obrovský moderní obývací prostor pro veškeré centrum dění. Nabízí se zde předělání koupelny a WC, kde si můžete pohrát s rozložením a mít zde jak vanu, tak sprchový kout. Nebojte se toto téma na prohlídce otevřít. Rozhodně se s Vámi rádi o tom pobavíme a společně se přeneseme do vymyšlených představ, které Vám pomůžeme zrealizovat.
Byt je z větší části situován na západ, stejně tak jako jeho dva balkony, takže po příchodu z práce budete mít stále dost světla a výhled do zeleně.
Obrovským plus je zde i vlastní garáž, která k bytu náleží. Stejně tak jako zahrádka o cca 100m2 vedle domu.
Samozřejmostí jsou i společné udržované prostory domu, jako je kolárna, sušárna, nebo společná dílna.
Pokud hledáte bydlení mimo město, ale nechcete přijít o zajímavou občanskou vybavenost, tak Choltice Vás v tomto směru rozhodně budou bavit. Přečtěte si pár řádek právě o nich:
Městys Choltice je příjemnou lokalitou, která nabízí jak velmi klidné žití, tak spoustu možností pro sportovní aktivity a díky zámecké oboře možnost relaxace a odpočinku. V obci se nachází stavba raně barokního zámku s rozsáhlou oborou, která je velmi krásně udržovaná místní správou obce. Nádvoří a zámecká obora nabízí několikrát ročně akce jako je pálení čarodějnic, pohádková cesta, vinařské a pivní slavnosti, nebo dětský karneval.
V obci se dále nachází MŠ a ZŠ, knihovna, praktický lékař pro děti a dospělé, lékárna, pošta, benzinová stanice, trafika, 2 obchody potravin, restaurace, cukrárna, vinotéka, květinářství, prodejna textilu, kadeřnictví, kosmetický salon, fotbalové a volejbalové hřiště, tenisové kurty, půjčovna šlapacích kár a koloběžek, přírodní koupaliště, dětské a discgolfové hřiště.
Chcete ukázat všechny tato zajímavá místa? Rádi Vám je ukážeme.

Zvu Vás tímto na prohlídku, kde Vám rád zodpovím veškeré další dotazy.
Díky zajímavým možnostem, pro Vás připravíme návrh hypotečního úvěru přímo na míru.
Těšit se na Vás bude makléř Miloš Sedlák

V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
GarážParkování na ulici
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
ID nemovitosti
18674
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
86m2
Obytná plocha
86m2
Užitná plocha
86m2
Patro
3
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Miloš Sedlák
Miloš Sedlák
Zobrazit
kontakt
Fincentrum Reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé