Sousedé
(1/18)
Cena na dotaz
ID nemovitosti:18391
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:70 m2
Podlahová plocha:70 m2
Datum aktualizace:29. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pokud si chcete splnit své přání o vlastním bydlení v blízkosti krajského města Jihlavy a navíc neřešit problém s parkováním svého vozidla nebo využít příležitosti k vhodnému investovaní do nemovitosti, našli jste to pravé...
Útulný, slunný a úsporný byt dispozičně - 3 + 1 (70 m) v prvním patře zatepleného, bytového, cihlového domu v obci Zhoř u Jihlavy. Bytová jednotka prošla celkovou rekonstrukcí (výměna rozvodů vody a elektřiny, koupelny, WC), náleží k ní poměrná část půdního prostoru, rozsáhlý sklep přímo pod bytem 30 m. Součástí prodeje je i garáž s výměrou 45 m, která je postavená na pozemku v osobním vlastnictví prodávajícího, nacházejícím se cca 15 m od bytové jednotky, je oplocen s celkovou výměrou 102 m, lze jej částečně využít např. jako zeleninovou zahradu nebo privátní relaxační zónu. Další dvě vozidla lze parkovat v prostoru před garáží. Orientace bytu na jihovýchod. Nemovitost doporučujeme jak z hlediska kvalit samotného bytu, tak k lokalitě.
Všem zájemcům rádi poskytneme a zajistíme plnohodnotný realitní servis s bezplatným finančním poradenstvím včetně výběru bankovního ústavu.
Pokud Vás tato nemovitost zaujala a chcete se o ní dozvědět více informací, případně si ji prohlédnout, můžete nás kdykoliv kontaktovat, rádi Vám poskytneme naše realitní služby.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
GarážParkování na ulici
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
ID nemovitosti
18391
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
70m2
Obytná plocha
70m2
Užitná plocha
70m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Dalibor Schrek
Dalibor Schrek
Zobrazit
kontakt
Swiss Life Select Reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé