Sousedé
(1/21)
Rezervace
3 390 000 Kč
ID nemovitosti:18278
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:58 m2
Podlahová plocha:58 m2
Datum aktualizace:25. ledna 2023
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Zdravím Vás, jsem fajn byt skoro v centru Pardubic, kdy můžu být Vaším bydlením nebo i výhodnou investiční příležitostí do nemovitosti a nyní hledám nové majitele. Dispozičně jsem 3+1 a mám 58 m2, k tomu Vám poskytnu 4 m2 lodžií s plným zasklením a mám ještě pro Vás i balkon. Mám úložný prostor (sklep) o rozloze 2 m2, do kterého nemusíte po schodech, což je fajn.
O budovu ve které se nacházím, je velmi dobře postaráno, vybavili mě plastovými okny a mé jádro prošlo před několika lety celkovou rekonstrukcí koupelny i kuchyně, rozvody do bytu jsou celé nové. Při rekonstrukci byly rozvedeny do jádra, koupelny a zabezpečeno je to novými jističi. Vstupní dveře do bytu jsou bezpečnostní, mám nový interkom, samozřejmostí je renovace schránek. Společné prostory uklízí firma. Celkové orientační náklady na provoz bytu jsou 3 200,-Kč/měsíčně + 1 500,- Kč fond oprav.

Ostatní prostory bytu jsou v udržovaném stavu, kdy si můžete navrhnout jak bude Vaše bydlení vypadat. V okolí je mateřská školka i škola a jen pár kroků ode mně je nákupní zóna, kde Vám nebude nic chybět. Do 5 minut jste na zastávce MHD, odkud můžete vyrazit přímo do centra města.

Jdu zafinancovat i hypotečním úvěrem, který pro Vás zajistí má kolegyně a to díky exkluzivním možnostem vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností.
V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Brzy na viděnou a rád Vás bytem provedu, stačí pouze zavolat, Váš Petr Revenda.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
18278
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
58m2
Obytná plocha
58m2
Užitná plocha
58m2
Plocha balkonu
1m2
Plocha lodžie
4m2
Patro
2
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Petr Revenda
Petr Revenda
Zobrazit
kontakt
Fincentrum Reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé