Sousedé
1 990 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize a právního servisu
ID nemovitosti:725
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:74 m2
Plocha pozemku:69 m2
Datum aktualizace:30. října 2023
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt o velikosti 3 + 1 situovaný v 2 podlaží panelového domu v malebném lázeňském městě Lázně Kynžvart, 8 km od Mariánských Lázní, v okrese Cheb. Tato nemovitost je ideální pro rodiny s dětmi, jelikož nabízí bezpečné a rodinné prostředí. Je také možné ji výhodně pronajímat lázeňským hostům.

Jednou z hlavních předností tohoto bytu je jeho výhodná poloha v blízkosti škol, parků a dalších atrakcí pro děti. Vaše děti budou mít jednoduchý přístup ke vzdělání a místům pro zábavu, které jsou důležité pro jejich rozvoj. Budete mít klidnou mysl, že jsou vaše děti v bezpečí a mají možnost prozkoumávat svět kolem sebe. Kolem domu je pozemek patřící obci a je možné ho využívat jak pro parkování, tak i jako zahradu, která poskytuje dostatek místa pro rodinné aktivity. Vaše děti si zde budou moci hrát a strávit spoustu času na čerstvém vzduchu.

Samotný byt disponuje dětskými pokoji, které jsou připraveny na přijetí vašich nejmenších. Tyto pokoje jsou prostorné a světlé, což poskytuje dětem příjemné prostředí pro jejich odpočinek a hraní.

Byt je v původním stavu a můžete si ho upravit podle vlastních představ. Bytový dům je ale po revitalizaci s dobře fungujícím SVJ.

Pokud máte zájem o prohlídku této nemovitosti, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme další informace a domluvíme si termín prohlídky. Věříme, že se vám tato nemovitost zalíbí a stane se vaším novým domovem, kde budete moci vytvořit nezapomenutelné rodinné zážitky.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Panelová
Balkony, lodžie, terasy
Lodžie
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
725
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
69m2
Užitná plocha
74m2
Plocha lodžie
5m2
Patro
1
Energetická náročnost
D (i)
Foto - Lenka Kovářová
Lenka Kovářová
Zobrazit
kontakt
QARA s.r.o.

© 2023 Sousedé