Sousedé
2 890 000 Kč
ID nemovitosti:12824
Stav bytu:K rekonstrukci
Vlastnictví:Družstevní
Užitná plocha:68 m2
Podlahová plocha:75 m2
Datum aktualizace:26. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte byt, který si můžete zařídit a předělat přesně podle vašich představ? Zároveň chcete bydlet v širším centru Prostějova a mít vše na dosah? Tak to se podívejte na tenhle byt z mojí nabídky, který na Vás čeká v západní části města Prostějova, v dobré lokalitě nedaleko nemocnice.

Určitě velkou výhodou je velmi dobrá dispozice bytu, jelikož všechny tři pokoje jsou neprůchozí, Středobodem bytu je kuchyň (12,11 m2), ve které je dostatek prostoru ke stolování. Do obývacího pokoje (15,95 m2) se vchází buď přímo z chodby nebo z kuchyně. Přes chodbu se dostanete do ložnice (12,18 m2) a hned vedle ní se nachází šatna (2,54 m2). Do druhé ložnice (14,06 m2) se vchází z kuchyně a disponuje lodžií, kde se v teplých měsících můžete nechat hladit slunečními paprsky a to až do západu slunce. Parkování je možné kolem domu na neplaceném parkovišti.

Byt se nachází v 1. patře panelového domu s výtahem. Dům má plastová okna a je kompletně revitalizovaný.

Bytová jednotka je v družstevním vlastnictví, nelze převést do osobního vlastnictví. Přesto vám náš finanční poradce je schopen pomoci se zprostředkováním financování tohoto bytu za výhodných finančních podmínek.

Byt je v původním stavu, připraven na moderní rekonstrukci. Což je výhoda pro ty z vás, kdo si chcete svoje bydlení zrekonstruovat podle svých vlastních představ. A pokud budete chtít, jsme schopni vám zajistit rekonstrukci od dlouhodobě prověřených a zkušených řemeslníků. Ale pokud se nechcete nyní pouštět do rekonstrukce, tak stačí pár menších oprav a můžete jej klidně používat tak, jak je.

Měsíční náklady bytu jsou příznivé, měsíčně 4.594 Kč.

Sídliště Antonína Slavíčka se nachází v blízkosti nemocnice a nákupní zóny. V těsné blízkosti máte zastávku MHD, školu, školku, supermarket Billa, Penny market, Lidl i restaurace. Pro děti se zde nachází zelené plochy s dětskými hřišti. Vede zde i cyklostezka vedoucí do centra nebo do lesoparku Hloučela.

Pokud byste chtěli znát víc informací, napište mi nebo zavolejte a já vám informace poskytnu nebo se domluvíme přímo na prohlídku. A do té doby mějte se krásně.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Příjezd
BetonDlažba
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonInternetPlyn
ID nemovitosti
12824
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
K rekonstrukci
Obytná plocha
68m2
Užitná plocha
68m2
Plocha lodžie
4m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Eva Andrášiová
Eva Andrášiová
Zobrazit
kontakt
QARA s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé