Sousedé
2 980 000 Kč
Poznámka k ceně: Konečná cena včetně realitních služeb
ID nemovitosti:12815
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:84 m2
Podlahová plocha:77 m2
Datum aktualizace:24. dubna 2023
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Prostorný cihlový byt 3+1 se nachází na výborném místě na ulici Bulharská v Prostějově. Ty nejdůležitější okna, čili z obývacího pokoje a z ložnice jsou navíc otočeny do klidného zeleného vnitrobloku s dětským hřištěm. Díky tomu jde o klidné pohodové bydlení. Navíc v místě je skvělé občanské vybavení. Zákalní škola Dr. Horáka je doslova pár kroků, potraviny Hruška také. K Městskému rybníku dojdete za pár minut a do Kolárových sadů je to od rybníku už jen přes cestu. Do centra města dojdete pěšky do 15 minut. Takže pozice bytu je víc než dobrá. Byt má vnitřní plochu 77m2, k tomu si přidejte prostorný sklep a balkon a jste na ploše cca 84m2. Takže místa by jste měli mít také dost. Stropy 2,75m jsou lehce vyšší, takže byt působí vzdušněji, přitom náklady na vytápění budou příznivé. Byt čistý a udržován, jen je morálně a technicky zastaralý a spíše k rekonstrukci. Pro bližší informace a prohlídky kontaktujte makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakDálnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
ID nemovitosti
12815
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
84m2
Užitná plocha
84m2
Plocha balkonu
2m2
Energetická náročnost
D (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Václav Dohnal
Václav Dohnal
Zobrazit
kontakt
QARA s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé