Sousedé
(1/16)
2 800 000 Kč
Poznámka k ceně: cena včetně provize RK a právních služeb
ID nemovitosti:N00701
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Družstevní
Užitná plocha:71 m2
Datum aktualizace:8. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme převod družstevního podílu skvělého bytu o dispozici 3+1 v centru Přerova. Bytová jednotka o výměře 71 m2 v původním udržovaném stavu je umístěna v 5. nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem na Žerotínově náměstí.

Kuchyňská linka je původní, koupelna renovována, v pokojích pečlivě udržované parkety, v jednom z pokojů jsou podlahy poškozeny. Obývací pokoj orientován do dvorního traktu jihozápadním směrem, další dva pokoje mají SV orientaci, stejně jako kuchyně s menším balkonem.

V domě proběhla revitalizace (plastová okna, nový výtah, střecha), měsíční příspěvek do fondu oprav ve výši 306,- Kč.

Byt ideální pro realizaci úprav dle vlastních představ, situován v samotném centru města s kompletní občanskou vybaveností.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat nabyvatele na základě jím zvolených kritérií. Byt nelze převést do vlastnictví, financování prostřednictvím hypotečního úvěru je možné pouze v případě ručení jinou nemovitostí.

Základní údaje

Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
ID nemovitosti
N00701
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
71m2
Užitná plocha
71m2
Patro
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Lenka Zapletalová
Lenka Zapletalová
Zobrazit
kontakt
AZURO reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé