Sousedé
3 890 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:01902
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:78 m2
Datum aktualizace:6. prosince 2022
Energetická náročnostD ( )
Roční spotřeba energie1888 kWh/m2

Popis nemovitosti

Dovolujeme si vám nabídnout k prodeji bytovou jednotku, která je umístěná v 9.NP panelového domu na sídlišti Dubina. Byt je dispozičně řešený jako 3+1, o celkové výměře 78m2 a je velmi dobře dispozičně řešený. Z prostorné chodby je vstup do obývacího pokoje. Z něj dále vejdeme do kuchyně a dalšího pokoje. Z chodby vlevo vstoupíme do třetí místnosti. Koupelna a WC je samostatné. Z kuchyně je vstup na lodžií. K bytu náleží prostorná komora, která je umístěná na patře a dále sklep. Na patře je k užívání společná sušárna. Byt je v původním, ale velmi udržovaném stavu z 90.let 20.st, kdy si budoucí majitelé mohou zrekonstruovat byt dle svých představ. Velmi příjemná je nízká úhrada do fondu oprav.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Panelová
Balkony, lodžie, terasy
Lodžie
ID nemovitosti
01902
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
78m2
Patro
8
Energetická náročnost
D (i)
Poloha v obci
Sídliště

Poloha na mapě

Foto - Lenka Jandíková
Lenka Jandíková
Zobrazit
kontakt
TALANDA Invest s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé