Sousedé
(1/15)
DSC03122.jpg
3 100 000 Kč
Poznámka k ceně: viz. popis nemovitosti
ID nemovitosti:119946
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:70 m2
Datum aktualizace:13. května 2021
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte bydlení blízko Bělského lesa, kde si můžete zasportovat, nebo se projít s rodinou či přáteli? Máte děti, nebo je plánujete, a chcete mít nedaleko domu dětské hřiště i mateřskou a základní školu?
Pak vám exkluzivně nabízím nově rekonstruovaný byt 3+1 na ulici Bedřicha Václavka, který se nachází v bezprostřední blízkosti vilové čtvrti a nabízí přímý výhled na Bělský les, který je od domu, co by kamenem dohodil.
Velkou předností tohoto bytu je rovněž jednak lodžie a také komora.
V rámci rekonstrukce byly vyměněny rozvody elektřiny, vyzděno jádro, vybudovaná nová koupelna s vanou, samostatné WC a nainstalována kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči (elektrická horkovzdušná trouba, indukční varná deska, digestoř,... Do konce května 2021 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 2,09 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce. Poznámka k ceně: uvedená cena platí při financování kupní ceny v hotovosti nebo úvěrem zprostředkovaným STING Finance

Základní údaje

ID nemovitosti
119946
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Celková plocha
70m2
Užitná plocha
70m2
Patro
8
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Kondělka David
Kondělka David
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář STING, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2021 Sousedé