Sousedé
(1/18)
3 990 000 Kč
ID nemovitosti:N660363
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:81 m2
Datum aktualizace:2. dubna 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Byt v současné době probíhá rozsáhlou rekonstrukcí, dokončena je nová elektroinstalace, perlinka + omítka na stěnách, sádrokartonové podhledy.

Nabízíme na prodej bytovou jednotku o dispozici 3+1 s lodžií, která se nachází v 11., a tedy nejvyšším nadzemním podlaží panelového domu v centru Příbrami přímo u Hořejší obory. Byt je ve stavu ke kompletní rekonstrukci, jeho předností je netypické a velmi zajímavé dispoziční řešení, především pak prostorný obývací pokoj s nádherným výhledem na město. Orientace oken je na severovýchod a jihovýchod. Samotný dům je standardně modernizován (stoupačky, zateplení, plastová okna). Dům má 2 výtahy, kolárnu, k bytu náleží sklepní kóje o cca 1m2. Parkování je možné přímo u domu na parkovišti pro rezidenty.

Další z předností je lokalita. Pouhých několik kroků od spodního vchodu do budovy se nachází vodní plocha Hořejší Obora, kolem které vede cyklostezka a je zde možnost posezení v parku. Vzhledem k tomu, že se dům nachází v srdci Příbrami, máte veškerou občanskou vybavenost v dochozí vzdálenosti. Škola, nemocnice, autobusové nádraží, nákupní centrum, restaurace a kavárny - to vše je vzdáleno do 10 minut pěší chůze.

Pokud hledáte opravdu prostorný byt bez sousedů nad hlavou, navíc s nádherným výhledem z jednoho z nejvyšších bytových domů v Příbrami, je tato nabídka určená možná právě vám.


Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMetroMHDSilniceDálnice
Parkování
Parkování na uliciVlastní parkovací stání
Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
TelefonKabelová TV
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Panelová
Balkony, lodžie, terasy
BalkónLodžieTerasa
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
N660363
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
81m2
Užitná plocha
81m2
Místností
3+1
Patro
11
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Daniel Čep
Daniel Čep
Zobrazit
kontakt
INSTINKT REALITY s.r.o.

© 2024 Sousedé